lmk mutlu aile
 

 

NASIL BAŞLADIK

Mehmet Çağçağ’ın kaleminden bir Leman Kültür hikayesi 

 

BUGÜN LEMAN KÜLTÜR

25 yıl önce Beyoğlu’nda kurulan Leman Kültür bugün 17 ilde 26 şubesiyle kocaman bir aile. Yılda 6 milyon misafirin ağırlandığı dev bir franchise zinciri. Leman Kültür sadece restoran değil, Cem Yılmaz’ın keşfedildiği Leman Sahne ve Leman Otel konseptleriyle de hizmet vermekte…

Alaçatı’dan Bodrum’a, Ordu’dan Sakarya’ya, İstanbul’dan Kayseri’ye tüm şubeleri ile Leman Kültür mekanlarının tek bir amacı var. O da tüm gün gülümsetmek. Sloganımız net: “Gülüyoruz o halde varız.”

Nasıl gülümseyeceğiz diyenlere en başta müthiş bir atmosfer vaad ediyoruz. Rengarenk, aydınlık ve özgürlük doluyuz. Hayvan dostlarımızın başımızın üzerinde her daim yeri var. Patili canları etrafımızda karınları tok, sırtları pek bir şekilde görmek bile mutluluk sebebi değil mi? Mizah dört bir yanımızı sarmış durumda. Duvarlarımız, mönümüz, masalarımız bile Leman Dergisi’nin değerli çizerlerinin karikatürleriyle dolu. Güldürürken düşündürür, düşürürken bir daha güldürürüz. Ortamın en samimisi bizde. Yan masadaki kesin sendedir, hiç şüphen olmasın.    

Ve en önemli kozumuz lezzet. Leman Kültür’e ne kadar sık gelirsen gel, eğer istersen her geldiğinde yeni bir lezzet deneyimlersin. 45 sayfalık  menümüzde içeçekler de yemekler de rengarenk ve aşırı leziz. Üstelik fiyatlarımız da hiç bir kurdan etkilenmedi. Söz veriyoruz bütçenizi de güldüreceğiz. 

 

EKİBİMİZ

 

Aşçısından garsonuna, barmeninden komisine, grafikerinden, genel müdürüne Leman Kültür personelinin çok önemli bir ortak noktası var. Bizler işimizi sadece karnımız doysun diye yapmıyoruz. Leman Kültür’de çalışarak aynı zamanda ruhumuzu da doyuruyoruz. 

 

Bu gülen ekibin bir parçası olmak için tıklayın!